
CHATUJEME LEN TAK
Témy:
|
|
![]()
pre Igiho od Krpca
Bol som na divadle a neviem co ti vadilo. Ani neviem ako mozes chodit po ulici. 2014-06-16 21:52:42
![]()
Igi
Chcel by som Vás pekne poprosiť, aby sa v aktuálnom vystúpení divadla Kolotoč zmenil šatník dievčat. Vyzývavé oblečenie (vypasované šaty, legíny, krátke sukne, vysoké topánky) dievčat neslúži ku cti saleziánov, ktorí stoja za týmito vystúpeniami, ani ku cti samotných mladých. Vďaka za pochopenie. … Zobraziť viac... 2014-06-16 20:27:04
![]()
Rytier
http://www.sme.sk/c/7233497/islamski-radikali-ovladli-statne-skoly-v-birminghame.html?ref=njcc ... dúfam, že to tak ďaleko u nás nedôjde... kedže sa začali už sťahovať pomaly a v tichosti aj na Slovensko.... nám... 2014-06-12 12:47:55
![]()
Peter SDB
Pre RG... Ak ste priamo zo Sásovej, bude lepšie, ak sa porozprávame osobne, pretože hovoríte o sásovskom probléme, takže predpokladám, že ste pravidelne v našom kostole. Vy viete, kto som ja, ale ja neviem, kto ste Vy... 2014-03-27 22:25:22
![]()
RG
Pre: Peter SDB. To ste len vy tak nelogicky spojili... a podľa posledných dní ako vidno, vplyv rodičov a veriacich na deti žiaľ asi nepostačuje... Len to sme naznačovali, nič viac... a verte mi, len v dobrom, preto niekedy nerozumiem také a onaké reakcie... 2014-03-27 22:19:03
![]()
Nikto pre md
Ak pracujete s ľuďmi viete, že Vám toho mnohokrát veľa nasľubujú. Podstatné je však, kým sme - než kým nás robí internet. Nikomu nič nesľubujte radšej skutkami dokazujte. 2014-03-25 10:58:34
![]()
Miroslava
Z celého srdca Vám všetkým ďakujem za nádherný zážitok dňa 22.2.2014 - Minikarneval. Deti mali obrovskú radosť, o zábavu bolo výborne postarané. Radosti bolo mnoho a ako už bolo spomenuté..."aj to ozajstné nebo sa v tú karnevalovú sobotu radovalo s nami." Vrelá vďaka Vám všetkým Zobraziť viac... 2014-03-25 09:00:14
![]()
Anna
Apoštol Peter, všetkým veriacim:1Pet 2,9...ale vy ste vyvolený rod, KRÁĽOVSKÉ KŇAZSTVO...ľud určený byť Božím vlastníctvom, aby ste zvestovali ctnosti toho, ktorý vás povolal zo TMY so svojho predivného svetla. 2014-03-25 02:21:49
![]()
Peter SDB
už sa na tom pracuje, admin urobí, čo bude v jeho silách... vďaka za podnet 2014-03-18 14:39:55
![]()
md
tiež si myslím, že by bolo dobré obnoviť info o saleziánoch ... aký je vlastne mesiac, že ste to nestihli? 2014-03-17 12:18:35
|
NOVINKY
|
|
Miništrantská chata aká ešte… |
|
Pilisko, dva Javáky, Viki s Vigim a dvanásť miništrantov vytvorilo cez tretí adventný víkend príjemnú, zábavnú a rodinnú atmosféru na Saleziánskej chate ranč v Drábsku, časť Sedmák, no to nie je všetko.
|
|
| 14.12. 2014 | |
|
|
Divadlo KOLOTOČ na turné ... |
|
Mladí so svojím nadšením a chuťou dávať zo seba rozložili KOLOTOČ v Bratislave a Kaplnej ...
|
|
| 7.12. 2014 | |
|
|
Ukujme si vlastnú budúcnosť |
|
takto nejako sme začali(aj pomenovali) tohtoročný projekt rekultivácie vonkajšieho prostredia nášho strediska
|
|
| 25.11. 2014 | |
|
|
Mladí hokejbaloví… |
|
Uplynulý víkend boli chalani reprezentovať náše stredisko na Veľkom Hokejbalovom Turnaji v Košiciach (VHT)...
|
|
| 7.11. 2014 |


